لطفا صبر کنید


فراموشی رمز عبور
ورود
آیا تا کنون در ژتون ثبت‌نام نکرده‌اید؟ عضویت
logo
ورود
search

ژتون

سايت ژتون از سال 1396 فعاليت خود را در استان يزد شروع کرد و هدف از راه اندازي اين سيستم اين بوده که مردم بتوانند محصولات خود را با تخفيف خريداري کنند و از تجريبات ديگران در استفاده از آن محصول استفاده کنند. بنابراين از اين طريق است که مردم ميتوانند محصولات خود را بصورت هدفمند و با تخفيف خريداري کنند در واقع محصولاتي با کيفيت بالا را با نازلترين قيمت خريداري کنند و اين همان چيزي هست که اکثر مردم خواهان آن هستند. حوزۀ فعالیت ، ارائه خدمات و محصولات شرکت های تجاری تراز اول بصورت آنلاین، روی وب آدرس Zhetoon.com است.

چشم انداز

ژتون با بستن قرارداد با مراکز سطح اول هر شهر و استان و همچنين مراکزي که جديد راه اندازي شده اند و داراي کيفيت خوبي هستند دسته کاربر را در انتخاب مراکز فروش باز گذاشته است.
چشم انداز ژتون اين ميباشد که با راه اندازي اين سيستم در تمامي استان ها،شهرها و حتي روستاها ارتباط مشتري با فروشندگان با کيفيت را بيشتر کند و با توجه به تخفيف خوردن محصولات و جذب مشتري با يک تير دو نشان بزند اول اينکه فروشنده ميتوانند مشتريان بيشتري را جذب فروشگاه خود کنند دوم اينکه کاربران و مردم نيز محصولات ارزان تري را خريداري کنند که اين با چشم اندازي بلند مدت انشالله عملي خواهد شد.

پشتیبانی

ژتون با جمع آوري تيمي از متخصصين فروش و بازاريابي همچنين متخصصين برنامه نويسي و طراح واسط کاربري سعي دارد خريد را براي مردم آسان کنند.پس اگر شما هم ميتوانيد به مجموعه ما کمک کنيد به جمع ما بپيونديد.
همچنين در هر ساعتي از شبانه روز که مشکلي براي شما پيش اومد تيم پشتيباني آماده پاسخگويي به سوالات شما ميباشد.از شما خواهش ميکنم تا اگر رفتاربدي از هر يک از پرسنل ژتون ديده ايد از قسمت ثبت شکايت اقدام کنيد تا در اسرع وقت پيگيري هاي لازم انجام شود.